Hydraulika pod zabudowę.

Jest 7 styczeń, Ja z Piotrkiem wykonaliśmy hydraulikę w mieszkaniu bloku z wielkiej płyty. Wiadomo! wszystko ma być szczelne, też dołożyliśmy starań aby przymocowane rury zachowały poziom. Otulina z „pianki” została nałożona w celu ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi np: ujemną temperaturą. Nasza praca zostanie zasłonięta meblami kuchennymi, ale to nieistotne, najważniejsze jest zachowanie wysokiej jakości usługi i zadowolenie klienta. Mam nadzieję że wyrazi to portalu w opiniach na mojej stronie www.

I wyraził: Pan Andrzej bardzo konkretnie zabrał się do pracy. Szybko ocenił sytuację – a była do wykonania zmiana instalacji wody zimnej i ciepłej w kuchni i w toalecie z możliwością kontynuacji późniejszej zmiany w łazience (temat na razie odroczony). Mówi wprost co jest, jak sprawę widzi i co to potem da. Nasza operacja trwała jeden dzień, na szczęście nie było większych niespodzianek – dzięki temu o czasie mogliśmy prowadzić dalsze prace remontowe. Pan Andrzej może wydawać się człowiekiem starszej daty, ale dogadać się można ze wszystkim. Warto się kontaktować. O fachowcu Andrzeju Orłowskim

HyDrOmAX

Andrzej Orłowski.

SAM_3208SAM_3206SAM_3211SAM_3210

Ta instalacja, a właściwie dorobienie kanalizacji i poborów wody mieścić się będzie w ściance działowej z płyt gipsowo kartonowych. Na życzenie klienta nie mocujemy rur ponieważ On sam się tym zajmie. Na ten czas zanim postawią ścianę posklejałem rury prowizorycznie taśmą pakową.

HyDrOmAx Andrzej Orłowski.

Hydraulika pod zabudowę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *